Strona główna | Aktualności | O klubie | Członkowie | Wyjazdy | Wyprawy | Kursy | Biblioteka | Materiały szkoleniowe | Galeria | Inne strony | Dla administratorów

Członkowie


Członkowie honorowi

  • Renata Szmatłoch
  • Bernard Pala - "Bosman"
  • Tadeusz Szmatłoch (obecnie pełni funkcję magazyniera)
  • Waldemar Rakowski
  • Barbara Szmatłoch

Władze

IMIĘ I NAZWISKO STOPIEŃ TATERNICKI (*) FUNKCJA UWAGI
Łukasz Pawlas taternik jaskiniowy Prezes
Grzegorz Szczurek Skarbnik
Damian Szołtysik zwyczajny taternik jaskiniowy Sekretarz opiekun ścianki wspinaczkowej w G7

Członkowie zwyczajni

Lp. Imię i nazwisko Stopień taternicki (*) Funkcja Uwagi
1 Tomasz Jaworski taternik jask. instruktor tater. jask.
2 Agnieszka Szmatłoch taternik jask.
3 Damian Żmuda taternik jask.
4 Ryszard Widuch taternik jask. zwycz. szef szkol. klubowego instruktor tater. jask.
5 Krzysztof Atamaniuk
6 Henryk Tomanek taternik jask. samodzielny
7 Aleksandra Golicz taternik jask.
8 Daniel Bula taternik jask.
9 Wojciech Wyciślik taternik jask. magazynier
10 Jan Kieczka taternik jask.
11 Mateusz Golicz taternik jask. instruktor tater. jask.
12 Ksawery Patryn
13 Anna Szmatłoch taternik jask.
14 Joanna Przymus taternik jask. przew. kom. rew.
15 Joanna Jaworska taternik jask. bibliotekarka
16 Karol Jagoda taternik jask.
17 Łukasz Zawada
18 Joanna Wasil
19 Bogdan Posłuszny taternik jask.
21 Aleksandra Rymarczyk (Skowron) taternik jask.
22 Wojciech Sitko taternik jask.
23 Michał Wyciślik taternik jask. magazynier
24 Tomasz Zięć taternik jask.
25 Łukasz Majewicz
26 Aleksander Kufel
27 Mateusz Górowski taternik powierzchniowy
28 Janusz Dolibog
29 Dariusz Rank
30 Jerzy Krzyżanowski
31 Sebastian Podsiadło taternik jask.
32 Artur Szmatłoch magazynier
33 Łukasz Piskorek taternik jask.
34 Michał Chowaniec
35 Piotr Strzelecki taternik jask.
36 Emil Stępniak taternik jask.
37 Iwona Czaicka
38 Agnieszka Lakwa
39 Karol Pastuszka
40 Kaja Kałużyńska
41 Sylwester Siwiec
42 Bianka Fulde-Witman


(*) - stopnie obowiązujące w czasie ich uzyskania.

Członkowie uczestnicy

  • Łukasz Mazurek
  • Andrzej Gałecka
  • Piotr Spernol
  • Grzegorz Willim
  • Marek Sobolewski
  • Grzegorz Klima
  • Łukasz Kowalkowski
  • Arkadiusz Nawrot
  • Marek Ziarnik
  • Adam Witkowski
  • Kamil Grzondziel

Sympatycy

  • Michał Maksalon (taternik jaskiniowy)
  • Ewa Orszulik
  • Wojciech Orszulik
  • Tomasz Pawlas
  • Janusz Rudol (taternik jaskiniowy)
  • Małgorzata Stolarczyk
  • Mieczysław Smetaniuk (taternik jaskiniowy)
  • Paweł Szołtysik

Odeszli na zawsze

Byli członkowie klubu

Tę stronę ostatnio zmodyfikowano 22:09, 30 lis 2017.
zaloguj się